ARD-SÖVE-YAPI

Ard-Söve-Yapı

Turgut Reis Mahallesi Gonca Sokak/1 Dükkan:2 İstanbul/sultanbeyli Sultanbeyli, İstanbul
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Ard-Söve-Yapı
Adem Keleş
Turgut Reis Mahallesi Gonca Sokak/1 Dükkan:2 İstanbul/sultanbeyli
Sultanbeyli , İstanbul
İş Alanları

ticaret

Dekorasyon hizmeti

Ard-Söve-Yapı,istanbul Genelinde Söve Yapı Hizmeti Veren Firmalar,istanbulda Söve Yapı Hizmeti Veren Firmalar,istanbulda Dış Cephe İmalatı Yapan Firmalar,istanbulda Söve Uygulaması Yapan Firmalar,istanbulda 3D Duvar Paneli Uygulaması Yapan Firmalar,istanb

Ard-Söve-Yapı Hakkında

ARD - SÖVE - YAPI

ADEM KELEŞ

DIŞ CEPHE İMALATI - SÖVE - 3D DUVAR PANELİ - DEKORASYON - MİMARİ TASARIM

İSTANBUL/SULTANBEYLİ

VİZYON & MİSYON

MİSYON

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

VİZYON

Toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00