BANDO PLUS

Bando Plus

Melikşah Mahallesi Bahtiyar Sokak No:30/1 Konya/meram Meram, Konya
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Bando Plus
Hayri Dönmez
Melikşah Mahallesi Bahtiyar Sokak No:30/1 Konya/meram
Meram , Konya
Bando Plus,konya Genelinde Bando Organizasyon Hizmeti Veren Firmaları,konyada Düğün Bandosu Hizmeti Veren Firmalar,konyada Gelin Alma Bandosu Hizmeti Veren Firmalar,konyada Sünnet Düğün Bandosu Hizmeti Veren Firmalar,konyada Organizasyon Hizmeti Veren Fir

Bando Plus Hakkında

BANDO PLUS

HAYRİ DÖNMEZ

DÜĞÜN BANDOSU , GELİN ALMA , SÜNNET DÜĞÜNÜ , FESTİVAL BANDO EKİBİ , BANDO KİRALAMA , MEHTER KİRALAMA

KONYA/MERAM

MİSYON/VİZYON

MİSYON

Müsabakalardaki sonuç odaklı seyir alışkanlığı yerine, görsel etkinlikler eşliğinde koşulsuz takımımızın desteklenmesine ön ayak olarak, 1965 ruhunun daha büyük kitlelere ulaştırılmasına yardımcı olmak.

Hiçbir kurum ve kuruluşa bağlı kalmaksızın, her zaman ve her koşulda Örnek Bando Ekibini sergilemek.

VİZYON

Ülkemizde , müsabakaların aslında bir karnaval havasında da geçebileceğini göstererek, yeni organizasyonlar ile beraber, katkıda bulunmak organizasyon hizmetine renk getirmek ve katkı sağlamak. - Ülke çapında ses getirerek, BANDO EKİP camiasından övgüyle söz ettirebilmek , ülkemizde örnek olabilmektir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    GERÇEKTEN HARİKASINIZ ÇOK MEMNUN KALDIK ÇOK TEŞEKKÜRLER

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00