KUMAŞ PARK

Kumaş Park

Haznedar Mah İlkyuva Cad No:39 Çarsı Mah Kahramanmaraş Cad No:62 Güngören, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Kumaş Park
Musa Soy
Haznedar Mah İlkyuva Cad No:39 Çarsı Mah Kahramanmaraş Cad No:62
Güngören , İstanbul
İş Alanları

ticaret

Kumaş Park,istanbul Genelinde Şifon Ürünleri Satan Firmalar,istanbul Genelinde Abiyelik İmalatı Ve Satışı Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Janjan Şifon Ürünleri Satan Firmalar,istanbul Genelinde Kaşmir İmalatı Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Medine İpe

Kumaş Park Hakkında

KUMAŞ PARK 

MUSA SOY

İSTANBUL/GÜNGÖREN

TRABZON/ORTAHİSAR

 

MİSYONUMUZ
Misyonumuz Gelinlik modasına yön verecek en özel gelinlikler yaratmak ve bu yolla markamızı TümTürkiye'de ve dünyaya tanıtmak.
 

VİZYONUMUZ
Vizyonumuz doğu ve batının sentezi olan topraklarımızın hikayelerinden esinlenerek hazırlanan özel gelinlik kreasyonları  sayesinde Türkiye'de ve dünyada en iyi tanınmış eniyi firmadan biri olmak.

 

Misyon & Vizyon

 

 

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00