ÖZÇELİK ELEKTRİK

Özçelik Elektrik

Nalbantoğlu Mh Kocaoğlu Sk Öztürk Apt No:6 Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Özçelik Elektrik
Özer Özçelik
Nalbantoğlu Mh Kocaoğlu Sk Öztürk Apt No:6
Osmangazi , Bursa
İş Alanları

elektrikçi

Özçelik Elektrik Ev Aydınlatma Tesisat Ve Dekorasyon Tadilat , Ofis Ve Iş Yeri Aydınlatma Dekorasyon Tadilat , Fabrika Tesisat Ve Aydınlatma , Makina Arıza Ve Bakım Gibi Bir Çok Elektrik İşleriniz İçin 7/24 Ekip Arkadaşlarımızla Hızmet Vermekteyiz.

Özçelik Elektrik Hakkında

Görevimiz: Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde en uygun çözümler ve geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile en hızlı şekilde en etkin, etik değerleri ve sosyal sorumluluğu yerine getirmek, global sürdürülebilir sürdürülebilirlik standartlarının bilincinde olmak, her şeyden önce tutan şirket.   Vizyonumuz Türkiye ve farklı formatlarda hizmet sunarak tüketiciye en yakın komşu ülkelerin önünde beklenti içinde olan ve sektörde marka değeri yüksek saygın şirketler olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  Başarılarının devamını diliyorum.

 • 5/5

  Gerçekten işine önem veren bir firma başarılarının devamını diliyoruz

  Özer Özçelik
  Teşekkürler

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00