USTA TAŞ YAPI MERMER

Usta Taş Yapı Mermer

Ata Mahallesi 1.sanayi Sitesi 1.cadde Altı Sanayi No:32/34 Aydın/efeler Merkez, Aydın
Cep Onaylı
GOLD
Mesaj Gönder
Usta Taş Yapı Mermer
Ali Erzurum
Ata Mahallesi 1.sanayi Sitesi 1.cadde Altı Sanayi No:32/34 Aydın/efeler
Merkez , Aydın
Usta Taş Yapı Mermer,aydın Genelinde Mermer İmalatı Ve Satışı Yapan Firmalar,aydında Mermer İmalatı Ve Satışı Yapan Firmalar,aydında Mutfak Tezgahı İmalatı Ve Satışı Yapan Firmalar,aydında Basamak İmalatı Ve Satışı Yapan Firmalar,aydında Cami Yapımı Hizm

Usta Taş Yapı Mermer Hakkında

USTA TAŞ YAPI MERMER

ALİ ERZURUM

MUTFAK TEZGAHI , BASAMAK İMALATI VE SATIŞI , CAMİ YAPIMI ,  MİNBER VE MİHRAP YAPIMI , MEZAR YAPIMI , MEZAR TAŞI İMALATI , DUVAR KAPLAMA , TAŞ DUVAR KAPLAMA , TAŞ DUVAR ÖRMESİ , DOĞALTAŞ YAPIMI VE SATIŞI

AYDIN/EFELER

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

Sektörel gelişmelerin sürekli takipçisi olup, tecrübe ve teknik bilgi birikimlerini kullanarak; Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile güveni, doğruyu ve kaliteyi ön planda tutarak, mutlu birliktelikler kurmak, geliştirmek ve emin adımlarla geleceğe koşmak.

VİZYONUMUZ


Seçkin çalışanlarıyla, Bölgesinde "KALİTE", "GÜVEN" ve "HİZMET ANLAYIŞI" ile itibar gören, sektörünün saygın ve yenilikçi lideri olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harikasınız mutfak tezgahı yaptırdık muhteşem oldu çok teşekkürler :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00