YÖREM TAŞ BASKI

Yörem Taş Baskı

Kastamonu Kalesi. (Perakende) Taşköprü Ayvalı Köyü (İmalat) Merkez, Kastamonu
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Yörem Taş Baskı
Alpaslan Tunçeli
Kastamonu Kalesi. (Perakende) Taşköprü Ayvalı Köyü (İmalat)
Merkez , Kastamonu
İş Alanları

ticaret

Yörem Taş Baskı,kastamonuda Top Baskısı Yapan Firmalar,kastamonuda Kök Boya İmalatı Yapan Firmalar,kastamonuda Pamuklu Satış Firmaları,kastamonuda El Baskı Hizmeti Veren Firmalar,kastamonuda El Boyama Hizmeti Veren Firmalar,kastamonuda Tahta Baskı İmalatı

Yörem Taş Baskı Hakkında

MİSYONUMUZ

Sektörel gelişmelerin sürekli takipçisi olup, tecrübe ve teknik bilgi birikimlerini kullanarak; Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile güveni, doğruyu ve kaliteyi ön planda tutarak, mutlu birliktelikler kurmak, geliştirmek ve emin adımlarla geleceğe koşmak.

VİZYONUMUZ

YÖREM TAŞ Kalite Anlayışı ;
Seçkin çalışanlarıyla, Bölgesinde "KALİTE", "GÜVEN" ve "HİZMET ANLAYIŞI" ile itibar gören, sektörünün saygın ve yenilikçi lideri olmak.

 

 

dokuma kumaş ile ilgili görsel sonucu

 

 

 

 

tahta baskı ile ilgili görsel sonucu

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00