ADANA SOKAK BANDOSU

Adana Sokak Bandosu

Adana/seyhan Seyhan, Adana
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Adana Sokak Bandosu
Hasan Kayım
Adana/seyhan
Seyhan , Adana
Adana Sokak Bandosu,adana Genelinde Sokak Bandosu Hizmeti Veren Firmalar,adanada Sokak Bandosu Hizmeti Veren Firmalar,adanada Bando Hizmeti Veren Firmalar,adanada Nişan Ve Kına Organizasyon Hizmeti Veren Firmalar,adanada Düğün Organizasyon Hizmeti Veren F

Adana Sokak Bandosu Hakkında

ADANA SOKAK BANDOSU

HASAN KAYIM

BANDO - SOKAK BANDOSU - NİŞAN - KINA - DÜĞÜN ORGANİZASYON HİZMETİ - GELİN ÇIKARTMA BANDOSU - GELİN VE DAMAT GİRİŞ BANDOSU - ÖZEL ZEYBEK DERSLERİ - MİSAFİR KARŞILAMA HİZMETLERİ

ADANA/SEYHAN

MİSYON/VİZYON

MİSYON

Müsabakalardaki sonuç odaklı seyir alışkanlığı yerine, görsel etkinlikler eşliğinde koşulsuz takımımızın desteklenmesine ön ayak olarak, 1965 ruhunun daha büyük kitlelere ulaştırılmasına yardımcı olmak.

Hiçbir kurum ve kuruluşa bağlı kalmaksızın, her zaman ve her koşulda Örnek Bando Ekibini sergilemek.

VİZYON

Ülkemizde , müsabakaların aslında bir karnaval havasında da geçebileceğini göstererek, yeni organizasyonlar ile beraber, katkıda bulunmak organizasyon hizmetine renk getirmek ve katkı sağlamak. - Ülke çapında ses getirerek, BANDO EKİP camiasından övgüyle söz ettirebilmek , ülkemizde örnek olabilmektir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harıka mukemmel bır ekıp dugunumuze renk kattınız tesekur ederız

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00