AKSEKİLİ TİCARET TOSYA ÇİLİNGİR

Aksekili Ticaret Tosya Çilingir

Kastamonu Tosya Tosya, Kastamonu
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Aksekili Ticaret Tosya Çilingir
Mustafa Aksekili
Kastamonu Tosya
Tosya , Kastamonu
İş Alanları

Güvenlik sistemleri

Akseki Ticaret Tosya Çilingir Uzun Yılardır Deneyimli Kadrosu İle Kastamonuda Hizmet Vermektedir

Aksekili Ticaret Tosya Çilingir Hakkında

Misyonumuz;

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenililik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak,

Zamanında ve güvenilir uzmanlarımız ile kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek sorunlarınızı gidermek,

İnsan odaklı bir misyona sahip olan TOSYA ÇİLİNGİR Anahtar, satışını yaptığı ve hizmetini sağladığı tüm ürünlerde, çevreye ve doğaya saygılı olmak çerçevesinde mümkün olduğu kadar geri dönüştürülebilir ham maddeler kullanarak doğayı korumayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Aksamayan disiplinli bir iş akışına sahip TOSYA ÇİLİNGİR , tüm çalışmaları esnasında işin alındığı andan itibaren tüm proje ve hesaplamalar yapılıp iş teslim edilince kadar çok hassas kalite kriterleri uygulanarak en iyi işin ortaya çıkması sağlanır. TOSYA ÇİLİNGİR, alanında referans gösterilen nitelikli iş üretmeyi kendi ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00