AKTAŞ ŞELALE

Aktaş Şelale

İzmir/menderes Menderes, İzmir
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ticaret

Aktaş Şelale,izmir Genelinde Yapay Şelale İmalatı Yapan Firmalar,izmirde Yapay Şelale İmalatı Yapan Firmalar,izmirde Süs Havuzu İmalatı Yapan Firmalar,izmirde En İyi Yapay Şelale İmalatı Yapan Firmalar,izmirde En İyi Süs Havuzu İmalatı Yapan Firmalar,mend

Aktaş Şelale Hakkında

AKTAŞ ŞELALE

0531 228 64 70

YAPAY ŞELALE İMALATI , SÜS HAVUZU İMALATI

İZMİR/MENDERES

MİSYON & VİZYON

Misyon

Dünyada ve ülkemizde yaşanan gelişmeler ve değişimler paralelinde; süreçlerimizin etkiliğini ve güncelliğini sağlayarak müşterilerimize,  çalışanlarımıza,  çevreye  ve topluma karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Tüm çalışanlarımızın katılımlarıyla ürün ve Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve dünya çapında bir şirket olmaktır.

Vizyon

Hızlı ve kaliteli satış için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak. Biliyoruz ki dünyada kazançlar ve fırsatlar için teknolojik gelişime uyum sağlamak gerekmektedir.

Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz sektörde hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız.

+ Müşteri Odaklılık 

+ Güvenilirlik 

+ Verimlilik 

+ Liderlik 

+ Yenilikçilik 

+ Girişimcilik 

+ Dinamizm

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Ustam ellerinize sağlık şelale çok güzel oldu

  • 5/5

    süpersiniz gerçekten başarılarınızın devamını dilerim

    Adem karahan
    Ustalarımızın ellerine sağlık çok güzel işçilik çıkardılar yazlığım çok güzel oldu sağolun.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00