ALACAOĞLU ŞAP

Alacaoğlu Şap

İstanbul/bahçelievler Bahçelievler, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Alacaoğlu Şap
Sedat Alan
İstanbul/bahçelievler
Bahçelievler , İstanbul
İş Alanları

ticaret

Alacaoğlu Şap,istanbul Genelinde Şap Hizmeti Veren Firmalar,istanbulda Şap Uygulaması Yapan Firmalar,istanbulda Zemin Şap Uygulaması Yapan Firmalar,istanbulda Sulu Şap Uygulaması Yapan Firmalar,istanbulda Helikopterli Şap Uygulaması Yapan Firmalar,istanbu

Alacaoğlu Şap Hakkında

ALACAOĞLU ŞAP

SEDAT ALAN

ZEMİN ŞAP - SULU ŞAP - HELİKOPTERLİ ŞAP - RENKLİ ŞAP

İSTANBUL/BAHÇELİEVLER

MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiği ürünlerinin kalitesinden taviz vermemek ve çalışanları en üst derecede mesleki bilgi ile donatılmış, etik değerlere bağlı, rekabeti yatırımcılara daha kaliteli ürün ve hizmet sunumu şeklinde algılayan ve saygınlığına önem veren bir meslek mensupları kitlesi oluşturmadır. Aynı zamanda sermaye piyasasını değiştirmek ve ülke kalkınmasına yardımcı olmaktır. Şap beton döküm işlerinde profosyonel ekibimizle sizlere yardımcı olmaktır.

VİZYONUMUZ

Verimlilik, Kalite, İş ve Çalışan Güvenliği, Sektöründe örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunmak, Kaliteli ve güvenli eserler oluşturarak, müşterileri tarafından tercih edilen, önder bir yapı firması olmaktır. Verdiğimiz hizmette alının en iyisi olmak ve alanımızda lider olmak..

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir..

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00