ALP ELEKTİRİK & TEKNİK

Alp Elektirik & Teknik

Fevzi Çakmak Mah İstanbul Cad Fırın Sokak No 19/b Merkez, Yalova
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Alp Elektirik & Teknik
Kenan Alp
Fevzi Çakmak Mah İstanbul Cad Fırın Sokak No 19/b
Merkez , Yalova
İş Alanları

ticaret

Alp Elektirik & Teknik,yalovada Uydu Kurulumu Yapan Firmalar,yalovada Çanak Kurulumu Yapan Firmalar,yalovada Elektirik Tesisat Hizmeti Veren Firmalar,yalovada Elektirikli Ev Eşyaları Tamiri,yalovada Küçük Ev Aletleri Tamiri Yapan Firmalar,yalovada En İyi

Alp Elektirik & Teknik Hakkında

Misyon-Vizyon

MisyonumuzSatış ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin uydu keyfini sorunsuz yaşamalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz; Tüm dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektörün öncü firmalarından biri olmaktır. Sivas Uydu Servisi, sektörde son teknolojiye sahip ürünleri Türkiye ve ekonomik şartları göz önünde bulundurarak sizlerle paylaşmaktadır. Kurulumunu yaptığımız dijital uydu alıcılarının yanında sistemin yan ürünleri olarak Çanak antenLNBSwitchkablo ve diğer aksesuarlar özenle seçildiği için tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Firmamızda müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelmektedir. Yükselişimizi satış sonrası verdiğimiz hizmete ve size verdiğimiz değere borçluyuz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00