Altat Sade Yağları

Şanlıurfa/merkez Merkez, Şanlıurfa
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Altat Sade Yağları
İlyas Toprak
Şanlıurfa/merkez
Merkez , Şanlıurfa
İş Alanları

ticaret

Altat Sade Yağları,şanlıurfa Genelinde Sade Yağı Satışı Yapan Firmalar,şanlıurfada Toptan Ve Perakende Sade Yağ Satışı Yapan Firmalar,şanlıurfada En İyi Sade Yağı Satışı Yapan Firmalar,şanlıurfada Sade Yağ Satışı Yapan Firmalar,şanlıurfada Toptan Sade Yağ

Altat Sade Yağları Hakkında

ALTAT SADE YAĞLARI

İLYAS TOPRAK

TOPTAN VE PERAKENDE SADE YAĞ SATIŞI - BAKLAVALIK VE KÜNEFELİK YAĞ - ŞANLIURFA/MERKEZ

HAKKIMIZDA

Şanlıurfa'nın Karacadağ ve dağlarının yaylalarda, meralarda yetişen koyun keçi sütlerinden saf yağ üretimi yaparak Türkiye'nin dört bir yanına dağıtımını yapmaktadır.
Koyun ve Keçilerinin Şanlıurfa yöresinde Papatya Çiçeği yemesi ve sıcak ikliminde yetişen koyunların sütünden sade yağı üretmektedir. Firmamız yağın siparişinden itibaren 1 hafta içerisinde ulaştırma garantisini vermektedir.
Ayrıca tüm ürünlerimiz Tarım ve Köy İşleri Bakanlığınca onaylanmıştır. %100 Doğal ürünlerdir.
ÜrünlerimizSade YağSade Yağ Genel Bilgiler Türk Gıda Kodeksinde, Tereyağı, Diğer Süt Yağı Esaslı Sürülebilir Ürünler ve Sadeyağ Tebliğine göre; sadeyağ: Süt ve/veya süt ürünlerinden elde edilen, su ve yağsız kuru madde unsurlarının tamamına yakın bölümü uzaklaştırılmış, ağırlıkça en az %99 oranında süt yağı içeriğine sahip üründür.Malum tereyağı fazla beklediğinde tadı acılaşmak suretiyle bozulur. Bu bozulmanın sebebi içindeki süt ve sudur. Günlük hayatımızda kullandığımız tereyağlarının içerisinde %10 ila %20 arasında değişen oranlarda su ve süt bulunmaktadır. Eğer yağınız endüstriyel kaynaklı ise, tuz ve diğer koruyucu maddeler de bulunabilir. Bu kısımların ayrılmasıyla elde edilen daha uzun ömürlü, daha dayanıklı yağa sade yağ denir. Sade yağı buzdolabında saklamanıza gerek yoktur. Bu özelliklerinden dolayı göçebe yaşayanların en çok kullandıkları yağ çeşididir. 
 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00