ANNE VE BEBEK BAKIM ÇANTASI İMALATI

Anne Ve Bebek Bakım Çantası İmalatı

Denizli/kaleiçi Kale, Denizli
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Anne Ve Bebek Bakım Çantası İmalatı
Mehmet Ayran
Denizli/kaleiçi
Kale , Denizli
İş Alanları

ticaret

Anne Ve Bebek Bakım Çantası İmalatı,türkiye Genelinde Anne Ve Bebek Bakım Çantası İmalatı Yapan Firmalar,türkiye Genelinde Anne Ve Bebek Bakım Çantası Toptan Satışı Yapan Firmalar,türkiyede Anne Ve Bebek Bakım Çantası İmalatı Yapan Firmalar,türkiyede Anne

Anne Ve Bebek Bakım Çantası İmalatı Hakkında

ANNE VE BEBEK BAKIM ÇANTASI İMALATI

MEHMET AYRAN

ANNE VE BEBEK BAKIM ÇANTASI İMALATI VE TOPTAN SATIŞ

DENİZLİ/KALEİÇİ

Misyon – Vizyon

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterdiği her alanda önde gelen firmalar arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kaliteli ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan,topluma ve ülkesine faydalı, sektöründe yeni fikirleri hayata geçirme konusunda her zaman öncü, sunduğu hizmet ve servislerle örnek olan, sektörde lider ve global bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Sunduğumuz hizmet ve ürünler sayesinde, çalışanlarımızın ve müşterilerimiz için değer oluşturmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yapılan analizlerle doğru ürün tespiti yapmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak ürün ve hizmetlerimizi en doğru şekilde sunmak görevimizdir.

Müşteri odaklı çalışarak, pazarın talep ve beklentilerini tespit etmek, yeni yol haritaları ve pazarlama stratejileri geliştirecek hareket yeteneğine sahip ve dinamik olmak,Saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst ve güvenilir bir kurum olmak, Sonuca odaklanarak, ürün ve hizmette kaliteden asla ödün vermemek.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    gerçekten harika bir ürün çok amaçlı kullanım özelliğiyle annelerin ilgi odağı olacağından eminim :) ben çok beğendim :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00