AYTUNA NAKLİYAT

Aytuna Nakliyat

Adres Mamak, Ankara
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Aytuna Nakliyat
İsmail Aytuna
İş Alanları

nakliyatçı

Firmamız,nakliyat Hizmeti-Evden Eve Taşımacılık-Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Vermektedir.

Aytuna Nakliyat Hakkında

AYTUNA NAKLİYAT 

EVDEN EVE NAKLİYAT 

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT 

İSMAİL AYTUNA 

ANKARA MAMAK 

misyon ile ilgili görsel sonucu

AYTUNA NAKLİYAT OLARAK:Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizin sektörlerinde ki sebeplerinden dolayı taşıma ve nakliye işlemlerinde değişiklik gösteren nakliye ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerin (nakliyat, Taşımacılık ) alanlarında  en hızlı, en güvenilir ve en uygun fiyat ile müşterilerimize sunmak​

ankara genelinde ve mamakta evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar içerisinde lider olmak

Kesintisiz İnternet dünyası  gelişim anlayışı ile Nakliyat ve Taşımacılık alanında ve  sektöründe rekabetçi olan  konumumuzu daha da sağlamlaştırarak bu anlamda son teknolojik gelişmelerle kendini sürekli yenileyen, müşterilerin beklentilerini hızlı ve güvenli bir şekilde karşılayan ve sektörden beklentilerini arttıracak doğrultuda yeniliklere açmak, insanlara, müşterilerine, çevreye ve ülkesine değer katan küresel bir şirket olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Eşyalarımız taşınırken hiç sorun yaşamadık.Vurma ve çarpmalar olmadı ,güvenli bir şekilde taşıdıkları için çok teşekkür ederiz Aytuna nakliyata????

  • 5/5

    Hızlı Güvenilir sorunsuz nakliyat ????

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00