AZRA TEKNİK TEMİZLİK

Azra Teknik Temizlik

Şanlıca Mah Panayır Sok No 33 tepebasi, Eskişehir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Azra Teknik Temizlik
Ömer Ergani
Şanlıca Mah Panayır Sok No 33
tepebasi , Eskişehir
İş Alanları

TEMİZLİK HİZMETİ

Azra Teknik Temizlik,eskişehirde Kombi Servisi Yapan Firmalar,eskişehirde Alçı Boya Uygulaması Yapan Firmalar,eskişehirde Asma Tavan Uygulaması Yapan Firmalar,eskişehirde Döküm Alüminyum Uygulaması Yapan Firmalar,eskişehirde Yerden Isıtma Uygulaması Yapan

Azra Teknik Temizlik Hakkında

AZRA TEKNİK TEMİZLİK

KOMBİ SERVİSİ

ALÇI BOYA

ASMA TAVAN

DÖKÜM ALÜMİNYUM

YERDEN ISITMA

ÖMER ERGANİ

ESKİŞEHİR TEPEBAŞI

MİSYON ile ilgili görsel sonucu

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik ürünleri ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik ürünleri sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ve halı yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    HER YER PIRIL PIRIL ELLERİNİZE SAĞLIK

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00