BAHADIR İNŞAAT MADENCİLİK

Bahadır İnşaat Madencilik

Çanakkale Merkez, Çanakkale
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Bahadır İnşaat Madencilik
İsmail Bahadır
Bahadır İnşaat Madencilik,çanakkale Genelinde İnşaat Ve Madencilik Hizmeti Veren Firmalar,çanakkalede Madencilik Çalışmaları Hizmeti Veren Firmalar,çanakkalede Hafriyat Çalışmaları Hizmeti Veren Firmalar,çanakkalede İnşaat Çalışmaları Hizmeti Veren Firmal

Bahadır İnşaat Madencilik Hakkında

BAHADIR İNŞAAT MADENCİLİK

İSMAİL BAHADIR

HEYELAN ÇALIŞMALARI - HAFRİYAT ÇALIŞMALARI - MADENCİLİK ÇALIŞMALARI - İNŞAAT ÇALIŞMALARI - SANAT YAPILAR

ÇANAKKALE/ÇAN

MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ

Gelecek kuşaklara devredebileceğimiz; dürüst ve kaliteli hizmetiyle her koşulda müşteri memnuniyetini sağlayan güçlü firmamızı; yeniliklere açık ve özverili takım çalışmasıyla yaşatmak var olma amacımızdır.


VİZYONUMUZ

Her şey insanlar için, yaşamı güzelleştirmek içindir. Gerçekleştirdiğimiz projelerde insana ve yaşama verdiğimiz değer hep önde gelen kaygımız olmuştur. Gelecekte de bu böyle olacaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Bahadır inş ismail bey işinizde gösterdiğiniz özveri ve teknik çalışma anlamında çanakkale bölgesinde sizin gibi yerli bir firmanın bu denli gayretle çalışmasını tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.ismail bahadır beye ç

  • 5/5

    Başarılar diliyorum.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00