BAHADIR USTA KORNİŞ

Bahadır Usta Korniş

İstanbul/tuzla/pendik Tuzla, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Bahadır Usta Korniş
Bahadır Akman
İstanbul/tuzla/pendik
Tuzla , İstanbul
İş Alanları

ticaret

Bahadır Usta Korniş,istanbul Genelinde Korniş Ustaları,istanbulda Korniş Montajı Yapan Ustalar,istanbulda Askılık Montajı Yapan Firmalar,istanbulda Doğalgaz Montajı Yapan Firmalar,istanbulda Ocak Montajı Yapan Firmalar,istanbulda Kombi Montajı Yapan Firma

Bahadır Usta Korniş Hakkında

BAHADIR USTA KORNİŞ

BAHADIR AKMAN

KORNİŞ - ASKILIK - BANYO HAVLULUĞU - BANYO PEÇETELİĞİ - DOĞALGAZ - KOMBİ - OCAK MONTAJI HİZMETİ

İSTANBUL/PENDİK - TUZLA

Vizyon ve Misyon

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir marka olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00