BALBAN KURUYEMİŞ

Balban Kuruyemiş

Cumhuriyet Mahallesi 662 Sokak No:42 Muratpaşa Antalya (Eski Sanayi) Muratpaşa, Antalya
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Balban Kuruyemiş
Oğuz Atılhan
Cumhuriyet Mahallesi 662 Sokak No:42 Muratpaşa Antalya (Eski Sanayi)
Muratpaşa , Antalya
İş Alanları

Kuruyemişçi

ticaret

Balban Kuruyemiş,antalya Genelinde En İyi Kuruyemiş Firmaları,antalya Genelinde En İyi Kuruyemiş Satışı,antalya Genelinde Taze Kuruyemiş Satışı,antalya Genelinde En Yakın Kuruyemiş Satışı,antalya Genelinde Ucuz Kuruyemiş Satışı,antalya Genelinde En Kalite

Balban Kuruyemiş Hakkında

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

Kuruyemiş, tüketiciye sunulabilecek en sağlıklı atıştırmalık ve keyif ürünüdür. Ülkemizde derin geleneksel köklere sahip kuruyemiş sektöründe, öncü uygulamalar başlatarak sektörün çıtasını yükseltmeyi, öncelikli bir iş hedefi olarak değerlendiren BALBAN KURUYEMİŞ, çalışmalarını bir dünya markası oluşma vizyonuyla sürdürüyor.

Papağan Kuruyemiş, bu çerçevede her zaman en taze ve birinci kalite kuruyemiş mahsullerini, en uygun koşul ve fiyatlarda tüketiciye ulaştırmayı misyon edinmiş durumda.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00