BALKIN DOĞA BESİ ÇİFTLİĞİ

Balkın Doğa Besi Çiftliği

Armutlu Kemalpasa, İzmir
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Balkın Doğa Besi Çiftliği
Ercan Balkın / Abdurrahim Balkın
İş Alanları

Ajanslar

Balkın Doğa Besi Çiftliği,izmir Geneli Kurbanlık Hayvan Satışları,izmir Merkezde Kurbanlık Dana Satışı Yapanlar,izmir Merkezde Büyükbaş Hayvan Alım Satımı,kemalpaşada Küçükbaş Hayvan Alım Satımı,kemalpaşada Besicilik Hizmeti Verenler,armutluda Ücretsiz Ha

Balkın Doğa Besi Çiftliği Hakkında

Misyonumuz

İçimiz rahat bir şekilde kurban kesmek, adak adamak ve sağlıklı koyun ve kuzu eti tüketmek hepimizin hakkıdır. Yılka besicilik olarak bunun için çalışmaktayız.

 

Vizyonumuz

Vatandaşlarımız için güvenilir, sağlıklı kurbanlık ve adaklık koyun yetiştirmek ve Türkiye'de besicilik sektöründe lider firma olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00