BAŞ TEPE ORGANİZASYON LİM.ŞTİ

Baş Tepe Organizasyon Lim.şti

Kalender Sokak No:4/d Ankara/keçiören Keçiören, Ankara
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Baş Tepe Organizasyon Lim.şti
Mahir Polaveroğlu
Kalender Sokak No:4/d Ankara/keçiören
Keçiören , Ankara
İş Alanları

Organizasyon hizmetleri

Baş Tepe Organizasyon Lim.şti,ankara Genelinde Organizasyon Hizmeti Veren Firmalar,ankarada Düğün Organizasyon Hizmeti Veren Firmalar,ankarada Nikah Masası Kiralama Hizmeti Veren Firmalar,ankarada Şamdan Satışı Yapan Firmalar,ankarada Kına Tahtı Kiralama

Baş Tepe Organizasyon Lim.şti Hakkında

BAŞ TEPE ORGANİZASYON LİM.ŞTİ

MAHİR POLAVEROĞLU

DÜĞÜN ORGANİZASYON , NİKAH MASASI , ŞAMDAN , KINA TAHTI KİRALAMA VE SATIŞ , MASA , SANDALYE KİRAMALA VE SATIŞ , GELİN ODASI KİRALAMA

ANKARA/KEÇİÖREN

VİZYON & MİSYON

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini en ileri düzeyde sunmayı kendine ilke edinen

piyasada yaptığı işlerle adından söz ettiren Fidan Organizasyon; düğün, kına, sünnet vb. gibi etkinliklerde, konusunda uzman elemanları ile hizmet vermektedir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibimizle organizasyonlarınızda kaliteli, güvenilir ve sizleri mutlu eden, yüzünüzde tebessümler bırakacak bir hizmet sunmaktayız.
Güler yüzlü, dinamik kadromuzla kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda yeteneklerimizi en iyi şekilde özel günlerinizde hayata geçirmek ve koşulsuz olarak müşteri memnuniyeti sağlamak, özel günlerinizi daha da özel kılmak ve fark oluşturmak için varız.
Siz değerli misafirlerimize; organizasyonlarımızda tecrübelerimizi, iş disiplinimizi ve her geçen gün farkındalık oluşturan fikirlerimiz ile geliştirdiğimiz organizasyon becerimizi sunmaktan onur duymaktayız.

VİZYONUMUZ

Sürekli kendini geliştirip, hızla gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurarak küçük ayrıntıları, özel konseptleri, farklı fikirleri verdiği kaliteli hizmetle; Düğün Organizasyonlarında 

Türkiye çapında aranan organizasyonlar arasında lider olmak, özel günlerin en çok tercih edilen ismi haline gelmek için çalışıyoruz.

Alanında seçkin organizasyon firmaları arasında yer almayı, müşterilerimizin beklentilerini tüm yönleri ile karşılamayı, mutluluklarına mutluluk eklemeyi ve tüm BAŞ TEPE ORGANİZASYON ekibinin işe gönlünü vermesi ile yaptığımız işlerin değerinin artmasını amaçlıyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harikasınız gerçekten muhteşem ilgi ve alaka gösteriyolar :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00