BAŞOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ

Başoğlu Orman Ürünleri

Cam Mah Formalı Bük Mevki Küme Evleri Espiye/giresun Espiye, Giresun
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Başoğlu Orman Ürünleri
Galip Baş
Cam Mah Formalı Bük Mevki Küme Evleri Espiye/giresun
Espiye , Giresun
İş Alanları

ticaret

Çatı tamiratı

Başoğlu Orman Ürünleri,giresunda İnşaat Malzemeleri,giresunda İnşaat Malzemeleri Satışı Yapan Firmalar,giresunda Çatı Tamiratı Yapan Firmalar,giresunda Ahşap Malzeme Satışı Yapan Firmalar,giresunda Ahşap Satışı,giresunda Orman Ürünleri Satışı,giresunda Or

Başoğlu Orman Ürünleri Hakkında

 


MİSYON

 Orman ürünleri olarak temel ilkelerimizden taviz vermeden yüksek iş ahlakı ile zengin ürün çeşitliliği, tecrübeli satış elamanları, hızlı sevkiyat gününde ve kaliteli imalat sistemimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi ilke edinmemizdir.

VİZYON

Sattığı ürünlerin, verdiği hizmetin ve taahhütlerinin arkasında duran, müşterilerini velinimeti sayan, onları iş ortağı olarak özümseyen, sadece kazanmayı değil, kazandırmayı da ilke edinen, güvenir, güvenilir ve kararlı,  iş ve ticaret ahlakına saygılı, hızlı, enerjik ve sonuç odaklı, değişim ve gelişime açık, daha ileri hedeflere bakan, faaliyet alanında hızlı, etkili ve üretken bir şirket olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    kaliteli ürünler

  • 5/5

    bol kazançlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00