BATMAN MALATYA SEYAHAT

Batman Malatya Seyahat

Adres Merkez, Malatya
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ticaret

Batman Malatya Seyahat,batmandan Malatyaya Minubus Seyehatı,batmandan Erganiye Minubus Seyahatı,batmandan Elazığa Minubus Seyahatı,batmandan Diyarbakır Minubus Seyahatı,batmandan Mardine Minubus Seyahatı,

Batman Malatya Seyahat Hakkında

BATMAN MALATYA SEYAHAT

FİKRET KIZMAZ

BATMAN MALATYA SEYAHAT HİZMETİ

BATMAN ERGANİYE SEYAHAT HİZMETİ

BATMAN ELAZIĞ SEYAHAT HİZMETİ

BATMAN DİYARBAKIR SEYAHAT HİZMETİ

BATMAN MARDİN SEYAHAT HİZMETİ

İÇEÇEK SERVİSİ

KLİMA SERVİSİ

KONFORLU SERVİS 

SINIRSIZ HİZMET ANLAYIŞI

BATMAN/MALATYA

 

Misyonumuz;
Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve hizmetimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliğimizi arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak, çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
 
Vizyonumuz;
Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, Teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    gerçekten cok kalite hizmet veriyorlar herkese tavsiye ederim bol kazançlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00