BATUHAN OTO LASTİK

Batuhan Oto Lastik

Karaca İbrahim Mah San Sit 9 Blok No 9 Merkez, Kırklareli
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Batuhan Oto Lastik
Şener Manay-Batuhan Manay
Karaca İbrahim Mah San Sit 9 Blok No 9
Merkez , Kırklareli
İş Alanları

Lastik tamircisi

Batuhan Oto Lastik,kırklarelide Yol Yardım Hizmeti Veren Firmalar,kırklarelide Oto Lastik Tamiri Yapan Firmalar,kırklarelide 7/24 Yol Hizmeti Veren Firmalar,kırklarelide Sökme Hizmeti Veren Firmalar,kırklarelide Takma Uygulaması Yapan Firmalar,kırklareli

Batuhan Oto Lastik Hakkında

BATUHAN OTO LASTİK

YOL YARDIM

OTO LASTİK TAMİRİ

7/24 YOL HİZMETİ

ŞENER MANAY

KIRKLARELİ MERKEZ

misyon ile ilgili görsel sonucu

 insan onur ve önemini her şeyin önünde tutarak ve güven vererek firmamızın elektrik ve elektironik sektöründeki toplam kalitesini geliştirmektir. Firmamız içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için gayret sarf ederler.Tecrübelerimiz,bilgi birikimimiz ve uzman kadromuzla müşterilerimize teknolojik alt yapımız ile hızla gelişen elektrik dünyasında sürekli bir arada olduğu çalışma ilkemizle hizmet vermekteyiz.

 

Vizyonumuz;

Şirketimizin yaydığı bilgi ve beceri ışığı sayesinde,Yurt içinde elektrik  Sektörü aracılığı ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek ve bu sektörde müşterisine güven veren,müşteri odaklı düşünen,yaptığımız el emeği ve tecrübelerimiz doğrultusunda akılda kalan bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00