BAYKUŞ LAZER

Baykuş Lazer

Kırklareli/lüleburgaz Lüleburgaz, Kırklareli
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Baykuş Lazer
Fatma Ersöz
Kırklareli/lüleburgaz
Lüleburgaz , Kırklareli
İş Alanları

ticaret

Baykuş Lazer,kırklareli Genelinde Lazer Firmaları,kırklarelinde Magnet Uygulaması Yapan Firmalar,kırklarelinde Magnet İmalatı Yapan Firmalar,kırklarelinde Ahşap Pleksi Uygulaması Yapan Firmalar,kırklarelinde Ahşap Pleksi İmalatı Yapan Firmalar,kırklarelin

Baykuş Lazer Hakkında

BAYKUŞ LAZER

FATMA ERSÖZ

MAGNET , AHŞAP PLEKSİ , TABLO , PERAKENDE SATIŞ VE YAPIM

KIRKLARELİ/LÜLEBURGAZ

VİZYON-MİSYON

Misyonumuz

Dünya pazarında Lazer sektörünü temsil eden öncü bir kuruluş olarak; müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan ürünler ve hizmetler üretmek.

Vizyonumuz

Sektörde yüksek müşteri memnuniyeti ile çözüm odaklı üretim ve hizmet anlayışını benimsemiş, pazara sunduğu ileri teknolojili ürünleri ile anılan bir dünya markası olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harkasınız gerçektennn çok güzel işler yapıyosunuz çok beğendik muhteşemsiniz

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00