BERAT YAPI

Berat Yapı

Kayseri/merkez Merkez, Kayseri
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Berat Yapı
Yusuf Kotan
Kayseri/merkez
Merkez , Kayseri
İş Alanları

ticaret

İnşaat firmaları

Berat Yapı,kayseri Genelinde Desenli Bahçe Duvarı Uygulaması Yapan Firmalar,kayseride Desenli Bahçe Duvarı Uygulaması Yapan Firmalar,kayseride İnşaat İşleri Hizmeti Veren Firmalar,kayseride Tadilat Hizmeti Veren Firmalar,kayseride Fayans Satışı Yapan Firm

Berat Yapı Hakkında

BERAT YAPI

YUSUF KOTON

DESENLİ BAHÇE DUVARI - İNŞAAT İŞLERİ - TADİLAT - FAYANS

KAYSERİ/MERKEZ

Misyon & Vizyon

Müşteri şartnamelerine, yasa, mevzuat, yönetmelikler ve standartlara uyarak alt yapı ile üst yapı imalatlarını, kalite anlayışından ödün vermeden, ileri teknolojileri kullanarak, en hızlı ve en ekonomik şekilde teslim ederek, dayanıklılıklarını ekonomik ömürleri boyunca koruyacaklarını garanti ederek, müşteri memnuniyetini sürekli arttırır.

“Kaliteli hizmet” denildiğinde ilk akla gelen, inşaat alanında dünyadaki en son gelişmeleri ve teknolojileri takip eden ve mümkün olduğunca bu teknolojileri kullanan, ulusal ve uluslararası mesleki organizasyonlarda aktif görev alan, ülkesinde ve dünyada en iyiler arasına girmeyi hedeflemiş bir firmadır ve yaptığı işlerle marka olmayı başarmış bir firmadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  Eliniz.salik kardeşim tesekur ederim

 • 5/5

  Tesekur ederim benim işimi yaptı çok güzel oldu supersiniz

 • 1/5

  Yusuf kotan bir sahtekardır işi alıp yarıda bırakan birisidir şuan verdigi numara kapalıdır kimse bu firmayla iş yapmasın

 • 1/5

  İşimizi yarım bıraktılar bence hiç bulaşmayın yazıktır yusuf kotan sahte bir insan kimse bulaşmasın

 • 5/5

  harikasınız bizler bahçe duvarı yaptırdık gerçekten çok kaliteli ve kusursuz oldu çok beğendik teşekkürler

  Recep
  Yusuf ustaya acil ulaşmamız lazım
  Ramazan can
  İşimizi yarım bıraktılar vede şuan telefonu kapalı sahte insan bunlar buraya aldanıp yaptırmayın paranıza yazık

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00