BERRE TEMİZLİK İŞGÜCÜ İNŞ.SAN.TİC.A.Ş

Berre Temizlik İşgücü İnş.san.tic.a.ş

Cengizhan Mahallesi 859.sokak No:22/b Natoyolu Ankara/mamak Mamak, Ankara
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Berre Temizlik İşgücü İnş.san.tic.a.ş
Bekir Karacaören
Cengizhan Mahallesi 859.sokak No:22/b Natoyolu Ankara/mamak
Mamak , Ankara
İş Alanları

Temizlik firmaları

Berre Temizlik İşgücü İnş.san.tic.a.ş,ankara Genelinde Temizlik Firmaları,ankarada Büro Temizlik İşleri Yapan Firmalar,ankarada Ev Temizlik İşleri Yapan Firmalar,ankarada Fabrika Temizlik İşleri Yapan Firmalar,ankarada İnşaat Sonrası Temizlik İşleri Yapan

Berre Temizlik İşgücü İnş.san.tic.a.ş Hakkında

BERRE TEMİZLİK İŞGÜCÜ İNŞ.SAN.TİC.A.Ş

BEKİR KARACAÖREN

BÜRO TEMİZLİĞİ , EV TEMİZLİĞİ , FABRİKA TEMİZLİĞİ , İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK , MAĞAZA TEMİZLİĞİ , OFİS TEMİZLİĞİ , OKUL TEMİZLİĞİ , İŞYERİ TEMİZLİĞİ

ANKARA/MAMAK

MİSYON/VİZYON

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

VİZYONUMUZ

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    süpersiniz gerçekten işinizi layığıyla yapıyorsunuz

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00