BESLENME EVİM

Beslenme Evim

İzmir/menemen Menemen, İzmir
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

Organik ürün satışı

Beslenme Evim,izmir Genelinde Beslenme Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Zayıflama Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Kilo Aldırma Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Herbalife Ürün Satışı Yapan Firmalar,izmirde Kilo Verme Hizmeti Veren Firmalar,izmirde Cilt Bakım Ür

Beslenme Evim Hakkında

ÖDEME BİLGİSİ
YAPI KREDİ
IBAN NO :
TR62 0006 7010 0000 0052 4386 37

                                  BESLENME EVİM

RAMAZAN VURAL

ZAYIFLAMA , KOLİ ALDIRMA , HERBALİFE , KOLİ VERME , CİLT BAKIM , VÜCUT AĞIRLIĞI , YAĞ ORANI , METABOLİZMA YAŞI , VÜCUT KİTLE ENDEKSİ , KAS AĞIRLIĞI , KEMİK AĞIRLIĞI , VÜCUT YAPISI

İZMİR/BORNOVA

MİSYON/VİZYON/HİZMETLER

Misyon

Bireylerin yeterli, dengeli ve sağlıklı beslenmesi ile genel sağlıklarının korunması, iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve yaşam kalitesinin artırılması amacıyla, uluslararası standartlar çerçevesinde belirlenen niteliklere uygun diyetisyen yetiştirmek ve uluslararası standartlarda eğitim, öğretim, araştırma ve danışmanlık hizmeti sunmak.

Vizyon

Toplumun sağlıklı gelişimine katkı verecek eğitim, araştırma ve yayın faaliyetleri ile ulusal ve uluslararası düzeyde tanınan, tercih edilen, örnek ve lider bir eğitim kurumu olmak.

HİZMETLERİMİZ

Amacınız ister kilo kontrolü sağlamak, ister daha güzel görünümlü bir cilde sahip olmak olsun; Herbalife kaliteli ve bilime dayalı ürünleri ile size yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Kilo Kontrolü Ürünlerinin kilo kontrolüne yardımcı olması için ürünleri talimatlara uygun ve aktif bir yaşamla birlikte uygulamanız tavsiye olunur.

Aktif Yaşam Ürünleri uzun ve sık egzersiz yaptığınızda bile size yardımcı olması hedeflenerek geliştirilmiştir.

Takviye Edici Gıdalar vücuduza ihtiyaç duyduğu beslenme desteğini sağlamayı hedeflemektedir.

Herbalife Kişisel Bakım Ürünleri, cildinizi besleyerek güzel ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    21 günde kesin sonuç

  • 5/5

    Ben kullandım ürünleri çok faydasını gördüm

  • 5/5

    kesin sonuç alıcaksınız diyorum gerçekten muhteşem etkili ürünler var ilgi alaka süper çok teşekkürler

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09.00-17.00
Cumartesi 09.00-17.00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00