BEYZADE UNLU MAMÜLERİ

Beyzade Unlu Mamüleri

Kayseri Melikgazi Melikgazi, Kayseri
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ticaret

Beyzade Unlu Mamüleri,kayseride Kesme Çorba Satışı Yapan Firmalar,kayseride Kesme Erişte Satışı Yapan Firmalar,kayseride Mantı Satışı Yapan Firmalar,kayseride En Lezzetli Mantı Satışı Yapan Firmalar,kayseride En Lezzetli Çorba Satışı Yapan Firmalar,melikg

Beyzade Unlu Mamüleri Hakkında

BEYZADE UNLU MAMÜLERİ 

KESME ÇORBA

KESME MAKARNA

KESME ERİŞTE

MANTI

ÜRETİM VE SATIŞ

HAYRİYE BÜYÜKKOL

KAYSERİ MELİKGAZİ

misyon ile ilgili görsel sonucu

Unlu mamul sektöründeki son teknolojiyle birlikte, merkezine insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti ilkesini koyarak, kalitemizi ulusal ve uluslararası alanlarda en üst seviyeye çıkartmak ve en üst seviyede tutmaktır. 
 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    mamülleriniz çok güzel ellerinize sağlık

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00