BEZDEN ÇANTA

Bezden Çanta

Doktor Ziya Kaya Mah Atmaca Sokak 13/a Gemlik, Bursa
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ticaret

Bezden Çanta,bursada Tela Çanta İmalatı Ve Üretimi,bursada Ham Bez Çanta Toptan Ve Perakende Firması,bursada Özel Tasarımlı Bez Çanta İmalatı Üretimi, Bursada Tela Çanta Satışı Yapan Firmalar,bursada Ham Bez Çanta Satışı Yapan Firmalar,bursada Özel Tasarı

Bezden Çanta Hakkında

misyon vizyon ile ilgili görsel sonucu

Bezden Çantaya Hoşgeldiniz.

Hakkımızda sayfasını incelemektesiniz.

Firmamız 2018 yılında Bursa’nın Gemlik ilçesinde baskılı ve baskısız doğa dostu bez çanta ve promosyon ürenleri ile hizmet vermek için kurulmuştur. Başlamış olduğumuz sektörde kalite ve teknolojinin rolünü en iyi şekilde kullanarak müşterilerine sektörde geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.

Spalab-responsive

Hizmetlerimiz Hakkında

Sektörümüzde kullanılan ham bez, tela, gabardin ve canvas kumaşlarını müşterilerimizin isteği doğrultusunda gerek serigrafi gerekse digital baskı işlemi uygulayarak istenilen ebatlarda imal etmekteyiz.

Farklı müşteri ve ürün gruplarında uzman kadromuz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tatmin edecek kalitede ürünler üretmek, tüketici çıkarlarını en iyi şekilde korumak ve pazarımızda aranılan üretici olmak için çalışmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet için elimizdeki makine paktı ve uygun çevre çalışma koşullarımızı birleştirerek doğru, kaliteli ve zamanında hizmetinize sunmak için uğraşmaktayız.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 5/5

  Gayet güzel ve kaliteli

 • 5/5

  Özverili ve kaliteli

 • 5/5

  ????????????

 • 5/5

  ????????????

 • 5/5

  ????????????

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00