BİNBAL GIDA

Binbal Gıda

Genk Caddesi Belediye İş Hanı Karşısı No:32/c Bingöl/genç Genç, Bingöl
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Binbal Gıda
Abdurrahman Atalay
Genk Caddesi Belediye İş Hanı Karşısı No:32/c Bingöl/genç
Genç , Bingöl
Binbal Gıda,bingöl Genelinde Arıcılık Ve Arı Ürünleri Satışı Yapan Firmalar,bingölde Arı Ürünleri Satışı Yapan Firmalar,bingölde Bal Satışı Yapan Firmalar,bingölde En Güzel Bal Satışı Yapan Firmalar,bingölde Arı Sütü Satışı Yapan Firmalar,bingölde Arı Pol

Binbal Gıda Hakkında

BİNBAL GIDA

ABDURRAHMAN ATALAY

ARICILIK VE ARI ÜRÜNLERİ , BAL , ARI SÜTÜ , ARI POLENİ , PEYNİR , PROPOLİS

BİNGÖL/GENÇ

MİSYON/VİZYON

 

  • Firmamızın amacı Arıcılıkla uğraşan yada meslek olarak bu sektörde hizmet veren arıcılara ihtiyaç duydukları ürün yada sektörel malzemeleri hızlı ve uygun fiyata ulaştırabilmektir. 

 

  • Gelişim aşamasını Arıcıların beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hedef koyan firmamızın, en önemli vizyonu ise müşteri odaklı gelişmeyi, memnuniyeti elde ederek sektörde olması gerektiği yere ulaşmasıdır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    süpersiniz gerçekten

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00