BÖLGENİN SESİ ESKİŞEHİR

Bölgenin Sesi Eskişehir

İstanbul Beyoğlu Beyoğlu, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ticaret

Bölgenin Sesi Eskişehir,istanbul Genelinde Çocuk Sinema Filmleri Satışı Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Fotoğrafçılık Hizmeti Veren Firmalar,istanbul Genelinde Cinema Hizmeti Veren Firmalar,istanbul Genelinde Filimcilik Hizmeti Veren Firmalar,istanbul G

Bölgenin Sesi Eskişehir Hakkında

BÖLGENİN SESİ ESKİŞEHİR 

 BÖLGENİN SESİ GAZETESİ KURUCUSU VE İMTİYAZ SAHİBİ

HERKÜL FİLMCİLİK YAPIM DAĞITIM

ÇOCUK SİNEMA FİLMLERİ

FOTOĞRAFÇILIK

CİNEMA

FİLİMCİLİK

GAZETECİLİK

FİLM ORGANİZASYON

misyon ile ilgili görsel sonucu

35 mm.likit ve de son teknoloji dijital sinema makinası ile sinema severleri nostalji ile buluşturuyoruz.50 yıllık tecrübesi ile nostaljik sinema filmleri gösterimini dev beyaz perdeye taşıyarak sinema severlerle buluşturuyoruz.Sadece nostaljik sinema filmleri değil aynı zamanda yazlık açık hava sineması gösterimlerini,cep sinemalarını çalıştırarak teslim ediyoruz.Gazetecilik alanında yayımlar yaparak insanların seslerini duyurmaya çalışıp,insanlara en güzel şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    KOLAY GELSİN

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00