BORTEK

Bortek

Onar Mah Fulya Sokak No=16 Balçova, İzmir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Bortek
Feri Bulmuş
Onar Mah Fulya Sokak No=16
Balçova , İzmir
İş Alanları

ticaret

Bortek,izmir Genelinde Kombi Bakımı Yapan Firmalar,izmir Genelinde Klima Montajı Yapan Firmalar,izmir Genelinde Klima Bakımı Yapan Firmalar,izmir Genelinde Klima Tamiri Yapan Firmalar,izmir Genelinde 2.el Klima Satışı,izmir Genelinde 2.el Klima Satışı Yap

Bortek Hakkında

BORTEK

FERİT BULMUŞ

KOMBİ BAKIM SERVİSİ ,

KLİMA BAKIM SERVİSİ ,

KLİMA TAMİR SERVİSİ ,

KLİMA MONTAJ SERVİSİ, 

2.EL KLİMA SATIŞI  

İZMİR/BALÇOVA

MİSYON/VİZYON

Vizyonumuz

Sektöründeki hizmet uygulamalarıyla farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve Bölgesinde tercih edilen lider bir kurum olmak.

Misyonumuz

Hızlı bir değişim içinde olan dünyada tüm teknolojisindeki yenilikleri yakından takip etmek ve bu yeniliklerin en kısa zamanda uygulanmasını sağlamak amacıyla ,Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ile mükemmele ulaşmak. Doğru strateji ve taktiklerle, kaliteli hizmet sektörüyle adından söz ettiren ülke çapında marka olmak.

 

KLİMA RESMİ ile ilgili görsel sonucu

KOMBİ RESMİ ile ilgili görsel sonucu

 

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00