BOZKURT HAYVANCILIK

Bozkurt Hayvancılık

Adres: Kars/merkez Halit Paşa İşhanı K:3 No:309 Merkez, Kars
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Bozkurt Hayvancılık
Ömer Bozkurt
Adres: Kars/merkez Halit Paşa İşhanı K:3 No:309
Merkez , Kars
İş Alanları

Ajanslar

Bozkurt Hayvancılık,kars Geneli Hayvan Alım Satımı Yapanlar,kars Merkezde Adaklık Satışı Yapanlar,kars Genelinde Kurbanlık Alım Satımı Yapanlar,karsta Damızlık Hayvan Satışı Yapanlar,karsta Büyükbaş Hayvan Alım Satımı Yapanlar,kars Genelinde Küçükbaş Hayv

Bozkurt Hayvancılık Hakkında

VİZYON & MİSYON

Türkiye’deki hayvancılık sektörünün gerçek potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefleyen Bozkurt Hayvancılık, yenilikçi ve dinamik hamlelerle kendisinin ve Türkiye’nin sektördeki konumunu geliştirmeyi amaçlamaktadır. Ulusal ve uluslararası platformlardaki gelişmeleri takip eden, sistemlerini buna göre güncelleyen Bozkurt Hayvancılık, dünya çapında bir marka olmak için ilk günkü motivasyonuyla durmaksızın ileriye yol almaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00