BURSA KUMAŞ VE PERDE MAĞAZASI

Bursa Kumaş Ve Perde Mağazası

Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:180 Manisa/turgutlu Turgutlu, Manisa
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Bursa Kumaş Ve Perde Mağazası
Ali Ergüç
Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:180 Manisa/turgutlu
Turgutlu , Manisa
Bursa Kumaş Ve Perde Mağazası,manisa Genelinde Kumaş Ve Perde Mağaza Hizmeti Veren Firmalar,manisada Kumaş Ve Perde Mağazası Hizmeti Veren Firmalar,manisada Perde Kumaşı Yapan Firmalar,manisada Ev Tekstil Ürünleri Satışı Yapan Firmalar,manisada Döşemelik

Bursa Kumaş Ve Perde Mağazası Hakkında

BURSA KUMAŞ VE PERDE MAĞAZASI

ALİ ERGÜÇ

PERDE KUMAŞI - PANTOLON KUMAŞI - BRANDA - POLAR KUMAŞI - ABİYE KUMAŞI - EV TEKSTİLİ SATIŞI - DÖŞEMELİK KUMAŞ

MANİSA/TURGUTLU

Vizyon ve Misyon

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir marka olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00