BURSA SÖNMEZ POLYESTER

Bursa Sönmez Polyester

Altınova Mahallesi 2.yunus Sokak No:37 Bursa/osmangazi Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Bursa Sönmez Polyester
Mehmet Sönmez
Altınova Mahallesi 2.yunus Sokak No:37 Bursa/osmangazi
Osmangazi , Bursa
İş Alanları

ticaret

Oto dizayn

Bursa Sönmez Polyester,bursa Genelinde Polyester İmalat Ve Satışı Yapan Firmalar,bursada Otomobil Yedek Aksesuar İmalat Ve Satışı Yapan Firmalar,bursada Polyester Yedek Aksesuar İmalat Ve Satışı Yapan Firmalar,bursada Tampon Giydirme Uygulaması Yapan Firm

Bursa Sönmez Polyester Hakkında

BURSA SÖNMEZ POLYESTER

MEHMET SÖNMEZ

OTOMOBİL YEDEK AKSESUAR İMALAT VE SATIŞ , POLYESTER YEDEK AKSESUAR İMALAT VE SATIŞ , TAMPON GİYDİRME , KORKULUK , MARŞPİYEL , SPOİLER İMALAT VE SATIŞ

BURSA/OSMANGAZİ

Vizyon & Misyon

MİSYONUMUZ
BURSADA ’da yer alan firmamız ile araç sahiplerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak ilçeye artı değer katmak kurumsal misyonumuzu oluşturmaktadır.

VİZYONUMUZ

Aracınızın ihtiyacı olan çözümleri üretip olası maddi ya da manevi kayıpları engelleyerek toplumsal anlamda pozitif bir etki yaratmak vizyonumuzdur.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    kardeşim helal olsun çok kaliteli ve 10 numara ürünler satıyorsun :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00