BY MİDYECİ

By Midyeci

Rumeli Kavşağı Maslak Sokak No:62 İstanbul/sarıyer Sariyer, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
By Midyeci
Hayati Tarka
Rumeli Kavşağı Maslak Sokak No:62 İstanbul/sarıyer
Sariyer , İstanbul
İş Alanları

ticaret

By Midyeci,istanbul Genelinde Midye Tava Satışı Yapan Firmalar,istanbulda Midye Satışı Yapan Firmalar,istanbulda Salmalık Midye Satışı Yapan Firmalar,istanbulda İç Midye Satışı Yapan Firmalar,istanbulda Midye Tava Satışı Yapan Firmalar,istanbulda Midye Do

By Midyeci Hakkında

BY MİDYECİ

MİDYE DÜNYASI KALİTE , GÜVEN , HİJYENİN ADRESİ

HAYATİ TARKA

MİDYE TAVA , MİDYE DOLMA SATIŞI , MİDYE ÜRETİMİ VE SATIŞI

İSTANBUL/SARIYER

Misyon & Vizyon

MİSYON

Sağlıklı ve güvenilir gıdalar ile beslenmek herkesin hakkıdır. BY MİDYE olarak bu hakkı tüketicilerimize sağlayabilmek adına gıda güvenliği kriterlerine uygun ve denetim altında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

Önceliğimiz, kaliteli ve istikrarlı bir üretim alanı yaratarak müşterilerimizin en iyi şekilde beklentilerini karşılamaktır. Sürdürülebilir bir üretim hacmiyle talepleri karşılamak ve bu talepler doğrultusunda güçlenerek müşterilerimize daha iyi hizmet vermek en önemli ilkemizdir.

 

VİZYON
 

BY MİDYE olarak öncelikli hedefimiz sektöründe lider bir firma olmaktır. Bu hedefe de ancak ve ancak istikrar ve kalitenin devamlılığı ile ulaşılabilir.

 

Yeni teknolojik sistemler ve güvenilir gıda zincirini kullanarak, öncellikli olarak Türkiye içerisindeki pazarımızı arttırıp, daha sonra da Dünya’da bilinmeyen midye dolmayı Dünya piyasasına tanıtmak en büyük hedeflerimiz arasındadır. 

ÖNCELİĞİMİZ

HİJYEN , LEZZET , GÜLER YÜZ , SAYGI , SEVGİ , DÜRÜSTLÜK VAZGEÇİLMEZLERİMİZDENDİR .

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harikasınız gerçektenn çokkk lezzetliydi ve çokk tazeydi :)

  • 5/5

    gerçekten yediğim enn güzel enn lezzetlii midyeler arasında 1.sırada diyebilirim çok lezzettli bi deneyim derim pişman olmazsınız herkese tavsiyemdir :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00