ÇAĞDAŞ DEKORASYON

Çağdaş Dekorasyon

Antalya/merkez Merkez, Antalya
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Çağdaş Dekorasyon
Emre Yıldız
Antalya/merkez
Merkez , Antalya
Çağdaş Dekorasyon,antalya Genelinde Dekorasyon Hizmeti Veren Firmalar,antalyada Dekorasyon Hizmeti Veren Firmalar,antalyada En İyi Dekorasyon Hizmeti Veren Firmalar,antalyada Doğaltaş Uygulaması Yapan Firmalar,antalyada Şömine Satışı Yapan Firmalar,antaly

Çağdaş Dekorasyon Hakkında

ÇAĞDAŞ DEKORASYON

EMRE YILDIZ

DOĞAL TAŞ UYGULAMASI , ŞÖMİNE , BAHÇE DUVARI , YAPAY ŞELALE , GRANİT LEVİT TAŞ USTASI

ANTALYA/MERKEZ

MİSYON/VİZYON

MİSYONUMUZ

Her müşteri bizim için özeldir ve müşteri memnuniyeti, herşeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları daha yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak mükemmel ürün ve hizmet sunmak birincil görevimizdir. Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır.

Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak

Dürüst, güvenilir, tutarlı ve müşteri odaklı olmak

Doğa ve çevreye karşı duyarlı ve saygılı olmak

İş güvenliğini önde tutarak en değerli şeyin insan olduğunu unutmamak

Akıl ve bilimin ışığından uzaklaşmamak

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harikasınız gerçekten dekorasyon ustaları işlerini severek yapıyolar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00