CAN TAŞ

Can Taş

Ömerler Mahallesi Çanakkale Şehitleri Caddesi No:4 İstanbul/kağıthane/tekirdağ/çorlu Çorlu, Tekirdağ
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Can Taş
Kartal Dudak
Ömerler Mahallesi Çanakkale Şehitleri Caddesi No:4 İstanbul/kağıthane/tekirdağ/çorlu
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

ticaret

Dekorasyon hizmeti

Can Taş,istanbul Genelinde Taş Kaplama Uygulaması Yapan Firmalar,istanbulda Dekoratif Taş Ürünleri Uygulaması Yapan Firmalar,istanbulda Yer Döşeme Uygulaması Yapan Firmalar,istanbulda Duvar Kaplama Uygulaması Yapan Firmalar,istanbulda Tuğla Kaplama Uygula

Can Taş Hakkında

CAN TAŞ

KARTAL DUDAK

DEKORATİF TAŞ KAPLAMA , YER DÖŞEME , DUVAR KAPLAMA , TUĞLA KAPLAMA , İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ

TEKİRDAĞ/ÇORLU

VİZYONUMUZ

Kalite Yönetim Sistemi prensipleri çerçevesinde tüm çalışanlarımızla iş mükemmeliyetini hedefleyerek müşterilerimize rekabetçi , güvenilir , yüksek kaliteli ürünler sunan bir firma olmak , bunların neticesinde karlı büyüme sağlamak ve hammadeden son ürüne kadar yaptığımız tüm işlere , çalışnalarımıza ve müşterilerimize değer katmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak , zamanında teslim ettiğimiz ürünlerimiz ve hızlı güvenilir hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak ,

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize üzerlerinde hata ve risk en aza indirilmiş , kalite unsurları en güncel şekilde titizlikle uygulanmış , kullanışlı , sağlam ürünlerimizle devamlı hizmet vermenin yanında alternatif çözümler üreterek müşteri memnuniyeti doğrultusunda büyümeyi sağlamaktır.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    harikasınız gerçekten çok beğendik :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00