CAN TEMİZLİK

Can Temizlik

Erenköy Mahallesi Kırsal Sokak B17/10 Daire:6 Odunpazarı Eskişehir odunpazari, Eskişehir
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Can Temizlik
Filiz Yıldız
Erenköy Mahallesi Kırsal Sokak B17/10 Daire:6 Odunpazarı Eskişehir
odunpazari , Eskişehir
İş Alanları

TEMİZLİK HİZMETİ

Can Temizlik,eskişehir Genelinde İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Veren Firmalar,eskişehir Genelinde Merdiven Temizlik Hizmeti Veren Firmalar,eskişehir Genelinde En Uygun Temizlik Hizmeti Veren Firmalar,odunpazarında İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Veren F

Can Temizlik Hakkında

CAN TEMİZLİK 

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK 

MERDİVEN TEMİZLİĞİ

ŞİRKET SORUMLUSU

FİLİZ YILDIZ

ESKİŞEHİR  

misyon ile ilgili görsel sonucu

18 yıllık tecrübe ile müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; inşaat sonrası temizlik ve merdiven temizliği ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin inşaat sonrası temizlik ve merdiven temizliği ile ilgili sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Eskışehır can temizlik şirketi çok teşekkür ederim ellerine sağlık

  • 5/5

    temizlik hizmetinizi çok beğendim

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00