ÇAPA BALIK EVİ

Çapa Balık Evi

Çay Mah.5 Temmuz Cad.no:22 /j Iskenderun, Hatay
Cep Onaylı
Online
VİP GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Çapa Balık Evi
Sedat Onaylı
Çay Mah.5 Temmuz Cad.no:22 /j
Iskenderun , Hatay
İş Alanları

Balıkçılar

Çapa Balık Evi,iskenderunda Balık Ekmek Nerede Yenir,iskenderunda Balık Kızartması Yapan Lokantalar,iskenderunda Balık Satışı Yapanlar,iskenderunda Balık Pişirmesi Yapan Lokantalar,iskenderunda Balık Izgara Nerede Yenir,iskenderunda En Güzel Hamsi Tava Ya

Çapa Balık Evi Hakkında

ÇAPA BALIK EVİ

HAKKIMIZDA

Balık Restaurant işletmeciliğinde en iyi hizmet sunmanın, müşterilerimizin hakkı olduğuna inanıyoruz.ÇAPA ailesi olarak hep birlikte bunun için çalışıyoruz. İSKENDERUN'da müşterilerimize hizmet sunmaktayız, yemekten ve deniz ürünlerinden keyif alan tüm müşterilerimizi, kaliteli mekânımız ve servislerimizle memnun etmeyi kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00