CARETTA BALIK RESTAURANT

Caretta Balık Restaurant

Dervişkiye Mahallesi Atatürk Bulvarı Plaj İçi Kapı No:34 Adana/yumurtalık Yumurtalik, Adana
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Caretta Balık Restaurant
Fahri Erzin
Dervişkiye Mahallesi Atatürk Bulvarı Plaj İçi Kapı No:34 Adana/yumurtalık
Yumurtalik , Adana
İş Alanları

ticaret

LOKANTA RESTAURANT

Caretta Balık Restaurant,adana Genelinde Balık Restaurant Hizmeti Veren Firmalar,adanada Balık Restaurant Hizmeti Veren Firmalar,adanada Deniz Ürünleri Satışı Yapan Firmalar,adanada En İyi Deniz Ürünleri Satışı Yapan Firmalar,adanada Hamsi Satışı Yapan Fi

Caretta Balık Restaurant Hakkında

CARETTA BALIK RESTAURANT

FAHRİ ERZİN

DENİZ ÜRÜNLERİ SATIŞ HİZMETİ - HAMSİ - SARDALYA - İSTİRİDYE - SOMON - ANA YEMEK BALIK ÇEŞİTLERİ

ADANA/YUMURTALIK

MİSYON/VİZYON

 

Misyonumuz


Müşteri memnuniyetini temel prensibimiz olarak benimseyerek ; güvenilir, kaliteli, sağlıklı,hijyenik ve lezzetli hizmetler sunarak yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekenbir firma olmak.

Vizyonumuz

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründekiyerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, en önemlisi de Yemek sektöründekaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği firma olmak.

Hizmetlerini sunarken kalite velezzetten ödün vermeden maksimum müşterimemnuniyetini hedeflemekte ve hizmetlerinde dürüst,saygılı, adil, açık ve şeffaf olmaya özen göstermektedir.
Müşteri taleplerine göre üstün hizmetve yiyecek kalitesi sağlar.

Hizmetin her aşamasında ölçmeve değerlendirme yapar ve mükemmeli arar.
Tam bir takım çalışması yapar ve herdüzeydeki çalışanımız nihai hedef için üzerine düşeninfazlasını yapmaya gayret eder.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00