ÇAVUŞOĞLU MERMER

Çavuşoğlu Mermer

Bingöl Yolu 9.km Elazığ/merkez Merkez, Elazığ
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Çavuşoğlu Mermer
Mesut Yerlikaya
Bingöl Yolu 9.km Elazığ/merkez
Merkez , Elazığ
Çavuşoğlu Mermer,elazığ Genelinde Mermer Satışı Yapan Firmalar,elazığda En İyi Mermer Satışı Yapan Firmalar,elazığda Basamak Döşeme Uygulaması Yapan Firmalar,elazığda Granit Satışı Yapan Firmalar,elazığda Çimstone Uygulaması Yapan Firmalar,elazığda Granit

Çavuşoğlu Mermer Hakkında

ÇAVUŞOĞLU MERMER

MESUT YERLİKAYA

MERMER , BASAMAK DÖŞEME , GRANİT , ÇİMSTONE

ELAZIĞ/MERKEZ

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

Sektörel gelişmelerin sürekli takipçisi olup, tecrübe ve teknik bilgi birikimlerini kullanarak; Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile güveni, doğruyu ve kaliteyi ön planda tutarak, mutlu birliktelikler kurmak, geliştirmek ve emin adımlarla geleceğe koşmak.

VİZYONUMUZ

ÇAVUŞOĞLU MERMER Kalite Anlayışı
Seçkin çalışanlarıyla, Bölgesinde "KALİTE", "GÜVEN" ve "HİZMET ANLAYIŞI" ile itibar gören, sektörünün saygın ve yenilikçi lideri olmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    gerçekten harikasınız çok beğendik çok teşekkürler :) herkese şiddetle tavsiye eederim :) :)

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00