CENGİZ TOPAN PEYZAJ

Cengiz Topan Peyzaj

Adres Menderes, İzmir
Online
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

Peyzaj Firmaları

Cengiz Topan Peyzaj,izmir Genelinde Süs Bitkileri Satışı Yapan Firmalar,izmir Genelinde Boltanik Süsleme Yapan Firmalar,izmir Genelinde Bahçe Düzenleme Firmaları,izmir Genelinde Çevre Düzenleme Firmaları,izmir Genelinde Peyzaj Uygulaması Yapan Firmalar,

Cengiz Topan Peyzaj Hakkında

Misyon

Dünyada ve ülkemizde yaşanan gelişmeler ve değişimler paralelinde; süreçlerimizin etkiliğini ve güncelliğini sağlayarak müşterilerimize,  çalışanlarımıza,  çevreye  ve topluma karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Tüm çalışanlarımızın katılımlarıyla ürün ve Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve dünya çapında bir şirket olmaktır.

Vizyon

Hızlı ve kaliteli satış için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak. Biliyoruz ki dünyada kazançlar ve fırsatlar için teknolojik gelişime uyum sağlamak gerekmektedir.

Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz sektörde hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız.

+ Müşteri Odaklılık 

+ Güvenilirlik 

+ Verimlilik 

+ Liderlik 

+ Yenilikçilik 

+ Girişimcilik 

+ Dinamizm

 

peyzaj ile ilgili görsel sonucu

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    mekemmel

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00