ÇİFTÇİLER BOYA

Çiftçiler Boya

Adres Merkez, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Çiftçiler Boya
Ahmet Çiftçi
İş Alanları

Alçı sıva boya

Çiftçiler Boya,istanbul Genelinde Endüstriyel Tesis Kurulumu,istanbul Merkezde Dorse İmalat Ve Satışları,istanbul Genelinde Yük Asansörü İmalat Ve Satışları,istanbul Merkezde Epoksi Kaplama Uygulaması Yapanlar,avrupa Yakasında Zemin Boyama İşleri Yapanlar

Çiftçiler Boya Hakkında

MİSYONUMUZ

Geleneklerinden aldığı gücü çağdaş üretim, süreç bazlı yönetim ve risk temelli düşünmenin yönetim teknikleri ile birleştirerek, yürürlükteki kanuni ve düzenleyici gereklilikleri karşılayan, müşteri memnuniyetini artırırken, üretim ve hizmetin çevresel olumsuz etkilerini azaltarak, kirliliğin önlenmesini, çevrenin korunmasını ilke edinerek, İş Sağlığı ve Güvenliğini ön planda tutup, yetişmiş lider insan kaynağı ile performansı yüksek, uygun proseslerin ve ilgili tarafların desteğini ilke edinen bir grup olmaktır.

VİZYONUMUZ

Ülkemiz ve yakın komşularında, bulunduğu her sektörde liderliğe aday olan, tüm iş ortaklarıyla iyi ilişkiler içinde değer yaratan, bulunduğu her sektörde ülkenin ilk beş firmasından birine sahip olan grup olmaktır.

Bu vizyonun gerçekleşmesi için  yıllık dönemlerde ara hedefler belirleyecek ve bu hedeflerin sonuçlarını gözden geçirecektir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00