CİĞERCİ YAKUP

Ciğerci Yakup

2 Nisan Bulv Beyaz Evler Sitesi Altı No 1 İpekyol Merkez, Van
Cep Onaylı
VİP GOLD
Vitrin
Mesaj Gönder
Ciğerci Yakup
Mehmet Sedat Bingöl
2 Nisan Bulv Beyaz Evler Sitesi Altı No 1 İpekyol
Merkez , Van
İş Alanları

LOKANTA RESTAURANT

Ciğerci Yakup,vanda Ciğer Satışı Yapan Firmalar,vanda Kebap Satışı Yapan Firmalar,vanda Tavuk Şiş Satışı Yapan Firmalar,vanda Çöp Şiş Satışı Yapan Firmalar,vanda Kanat Satışı Yapan Firmalar,vanda Çorba Çeşitleri Satışı Yapan Firmalar,vanda Şırdan Satışı Y

Ciğerci Yakup Hakkında

CİĞERCİ YAKUP

CİĞER

KEBAP

TAVUK ŞİŞ

ÇÖP ŞİŞ

KANAT

ÇORBA ÇEŞİTLERİ

ŞIRDAN

MUMBAR

MEHMET SEDAT BİNGÖL

VAN MERKEZ

MİSYON ile ilgili görsel sonucu

Restaurant sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla hatay'ın' ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Misyonumuz


Restaurant sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Ciğerci Yakup ta ciğer ve kebap yedik.Ciğer ve kebabın tadı güzeldi. Fiyatları normal Ayrıca

  • 5/5

    mükemmel lezzeet

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00