CK CAM BALKON

Ck Cam Balkon

Hüriyet Mah Yonca 1 Sok No 22 Bahçelievler, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Ck Cam Balkon
Cihan Kaya
Hüriyet Mah Yonca 1 Sok No 22
Bahçelievler , İstanbul
İş Alanları

Cam balkon

Ck Cam Balkon,istanbul Genelinde Alüminyum Doğrama Hizmeti Veren Firmalar,istanbul Genelinde Cam Balkon Uygulaması Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Otomatik Kepenk Uygulaması Yapan Firmalar,istanbul Genelinde Küpeşte Uygulaması Yapan Firmalar,istanbul Ge

Ck Cam Balkon Hakkında

CK CAM BALKON

ALÜMİNYUM DOĞRAMA-CAM BALKON

OTOMATİK KEPENK-KÜPEŞTE

DUŞAKABİN-PVC-DOĞRAMA

KOMPOZİT-SİNEKLİK-TABELA

PERGOLE-DEMİR DOĞRAMA -

CİHAN KAYA 

İSTANBUL BAHÇELİEVLER

MİSYON ile ilgili görsel sonucu

Sektöründe rekabet yaratıp öncülük vasfını sürdürmek, Ulusal ve Uluslararası Markalar arasında yer alarak ülkemizin gelişimine gerçek anlamda katkıda bulunmak hedefimizdir.


Müşteri odaklı çözümler sağlayarak, Profesyonel bir yönetim anlaşı ile kaliteden ödün vermeden, üstün kalite, hızlı servis ağı ve rekabet edebilecek fiyat ilkelerimiz ile, üretimi teslim ve montaj hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ölçü ve modelde sınır tanımaksızın üstün kaliteyi farklı model tasarımı ile buluşturarak ürün çeşitliliğini artırmak ve her kesime hitap edebilmek amacındayız.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    ilginiz için teşekkürler

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00