ÇOKGEZ NAKLİYAT

Çokgez Nakliyat

Atatürk Mah. Uysal Cad Kamber Sok No:52 Sancaktepe, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Çokgez Nakliyat
Hasan Çokgez
1 .
Atatürk Mah. Uysal Cad Kamber Sok No:52
Sancaktepe , İstanbul
İş Alanları

nakliyatçı

İstanbul Sancaktepe Genelinde Kaliteli Ve Sigortalı Nakliyat Hizmetleri Ve Parça Eşya Taşıma Çözümlermizle Hizmetinizdeyiz.

Çokgez Nakliyat Hakkında

ÇOKGEZ NAKLİYAT 

PARÇA EŞYA TAŞIMA

NAKLİYAT HİZMETİ

KASAN ÇOKGEZ

İSTANBUL SANCAKTEPE

misyon ile ilgili görsel sonucu

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizin sektörlerinde ki sebeplerinden dolayı taşıma ve nakliye işlemlerinde değişiklik gösteren nakliye ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerin (nakliyat, Taşımacılık ) alanlarında  en hızlı, en güvenilir ve en uygun fiyat ile müşterilerimize sunmak​

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    KOLAY GELSİN

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00