ÇOROĞLU METAL

Çoroğlu Metal

Ağlar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:162 Sakarya/kocaali Kocaali, Sakarya
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Çoroğlu Metal
Recep Çoroğlu
Ağlar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:162 Sakarya/kocaali
Kocaali , Sakarya
İş Alanları

ticaret

GERİ DÖNÜŞÜM

Çoroğlu Metal,sakarya Genelinde Metal Geri Dönüşüm Hizmeti Veren Firmalar,sakaryada Metal Geri Dönüşüm Hizmeti Veren Firmalar,sakaryada Hurda Toplama Hizmeti Veren Firmalar,sakaryada Metal Toplama Hizmeti Veren Firmalar,sakaryada En İyi Metal Geri Dönüşüm

Çoroğlu Metal Hakkında

ÇOROĞLU METAL

RECEP ÇOROĞLU

GERİ DÖNÜŞÜM , HURDA TOPLAMA , METAL TOPLAMA

SAKARYA/KOCAALİ

 

MİSYON/VİZYON

Misyonumuz

Temiz, doğal kaynakları korunmuş, sürdürülebilir enerji kaynaklarıyla var olan bir çevrede yaşamanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. ÇOROĞLU METAL olarak; doğal kaynakların korunması, ham madde ve enerji tasarrufu ile toprağın, havanın ve suyun temiz kalması için GERİ GÖNÜŞÜMe tüm personelimiz ve takım arkadaşlarımızla destek oluyoruz.

Vizyonumuz

Öncelikle kendi etkinlik alanımızda olmak üzere Türkiye'de ve Dünya'da ulaşabileceğimiz her yere ulaşarak çevre farkındalığı oluşturmak ve buralarda çevre farkındalığı oluşturarak geri dönüşüme ham madde tedariği sağlamak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    kardeşim helal olsun çok güzel ve kaliteli işleri yapıyosunz

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00