DEDE BESİCİLİK

Dede Besicilik

Zonguldak/devrek Devrek, Zonguldak
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
Dede Besicilik
Faruk Dede
Zonguldak/devrek
Devrek , Zonguldak
İş Alanları

ticaret

Dede Besicilik,zonguldak Genelinde Hayvancılık Hizmeti Veren Firmalar,zonguldakta Hayvancılık Hizmeti Veren Firmalar,zonguldakta Küçükbaş Hayvan Satışı Yapan Firmalar,zonguldakta Büyükbaş Hayvan Satışı Yapan Firmalar,zonguldakta Adaklık Satışı Yapan Firma

Dede Besicilik Hakkında

DEDE BESİCİLİK

FARUK DEDE

KURBANLIK - ADAKLIK - DAMIZLIK - BÜYÜK BAŞ VE KÜÇÜK BAŞ

ZONGULDAK/DEVREK

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

İçimiz rahat bir şekilde kurban kesmek, adak adamak ve sağlıklı koyun ve kuzu eti tüketmek hepimizin hakkıdır. Yılka besicilik olarak bunun için çalışmaktayız.

 

Vizyonumuz

Vatandaşlarımız için güvenilir, sağlıklı kurbanlık ve adaklık koyun yetiştirmek ve Türkiye'de besicilik sektöründe lider firma olmaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    kardeşim başarılarınızın devamını dilerim 1 numarasınız

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00