DEKORTAŞ TAŞ TASARIM

Dekortaş Taş Tasarım

İstanbul/sultangazi sultangazi, İstanbul
Cep Onaylı
VİP GOLD
Mesaj Gönder
İş Alanları

ticaret

Dekorasyon hizmeti

Dekortaş Taş Tasarım,sultangazide Çevre Düzenleme Uygulaması Yapanalar,sultangazide Bahçe Çim Uygulaması Yapan Firmalar,sultangazide Bahçe Duvar Uygulaması Yapan Firmalar,sultangazide Çocuk Oyun Alanları Yapan Firmalar,sultangazide Kanal Duvar İşleri Yapa

Dekortaş Taş Tasarım Hakkında

DEKORTAŞ TAŞ TASARIM

ÖNDER SEKMEN  (EMEK HIRSIZI)

SAKIN GÜVENİP İŞ YAPMAYIN

GÜVENİLİR BİR ŞAHIS DEGİLDİR

0532 467 92 88

0 532 673 95 49

ÇEVRE DÜZENLEME , ÇİM , AĞAÇ , BAHÇE DUVARI , PEYZAJ , OYUN GRUPLARI , PARKE , BARDÜR , KANAL DUVAR İŞLERİ

İSTANBUL/SULTANGAZİ

Misyon-Vizyon-Kalite

Misyonumuz;

Sektöründe usta elleriyle, hünerlerini büyük bir titizlik ve kalite anlayışıyla icra etmek; ehliyetli kadromuz ile Düzce piyasasında dekorasyon alanında aranan firma olmak. Eğitim ile becerilerimize gelişen teknolojiyide ekleyerek kalite bilincimizi arttırmak.

Vizyonumuz;

DEKORTAŞ TAŞ TASARIM OLARAK ; müşterilerinin problemlerini doğru olarak algılayıp ve uzman kadrosuyla en doğru çözümü bulup en kısa süre içinde uygulayarak müşteri memnununiyetini kazanır. Firma çalışanlarımızın eğitim ve öğrenimleri çıraklıktan bugüne gelen profesyonel ustalık tecrübesiyle bütünlenmiştir.. Gerek yaşam merkezlerinizi gerekse işyerlerinizi gelişen teknolojiye ayak uydurarak harika mekanlara dönüştürüyoruz.

Kalite Politikamız;

Biz DEKORTAŞ TAŞ TASARIM OLARAK ; öncelikle işimizde kaliteyi, eserlerimizde modern hayatın çizgilerini yansıtmayı ve müşteri memnuniyetini, güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktayız. Firma olarak farkımız başladığımız işleri taahhüt edilen süre içinde kaliteyi, modern bakış açısının getirdiği en güzel sanatsal çizimleri harmanlayarak müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmektir. İşlerinizi bir kez yapmak değil, gerek kalite gerekse sizi doğru anlamış olmanın getirdiği siz müşterilerimizin beğenisini kazanarak yeni projelerinizde tekrar sizinle çalışabilmektir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    sayfanız hayırlı olsun çok iyi olmuş işinin ehli ustalar ellerinize sağlık

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

www.Firmannette.Com

Firmannette.Com olarak büyüyen ve gelişen dünya teknolojilerinde artık tamamen yeni bir gelişme dönemindeyiz ve çağın en büyün internet çağındayız, bu gelişmiş ve büyük çağda firmanızın pazarını ayakta tutabilmek haliyle uzmanlık gerektiriyor, Firmannette.Com ve ekibi olarak sizlere en iyi ve en kaliteli firma rehberi desteğini sunuyoruz. Reklamınızı ve Firmanızı başta Google olmak üzre, tüm arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor üst sıralara getiriyor ve doğru müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla tek çatı altında buluşturmak. Sitemize firmanızı eklemek için lütfen tıklayınız.


Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

HALİLİYE - ŞANLIURFA

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00